TŁUMACZENIA TECHNICZNE – DOŚWIADCZENIE I FACHOWOŚĆ. OBSŁUGA MIĘDZYNARODOWA.

Szanowni Państwo,

Działając już ponad 20 lat na rynku zapewniam profesjonalne wsparcie w zakresie tłumaczeń technicznych i zwykłych pisemnych i ustnych oraz pomoc w kontaktach z klientami międzynarodowymi.

Oferuję Państwu tłumaczenia z języka angielskiego / na język angielski w takich zakresach jak m.in. projekty z zakresu budownictwa lądowego i wodnego, dokumentacje techniczne, badania geologiczne, opracowania naukowe, referaty, instrukcje, procedury, operaty środowiskowe, studia wykonalności oraz tłumaczenia w zakresie innych branż i tłumaczenia zwykłe.

Zdobywanie szerokiego doświadczenia w zakresie technicznego języka angielskiego rozpocząłem na University of Wolverhampton w Wielkiej Brytanii, gdzie studiowałem organizację i zarządzanie w budownictwie. Pracowałem dodatkowo w Dziale Technicznym Metropolitan Borough Council of Wolverhampton (Wielka Brytania).

Uzyskałem również licencję tłumacza technicznego Naczelnej Organizacji Technicznej w licznych specjalizacjach.

Od tamtego czasu współpracuję z wieloma firmami z branży budowlanej, teletechnicznej, ochrony środowiska, mechanicznej, badań technicznych i projektów unijnych.

Od ponad 15 lat prowadzę także unijne projekty naukowo-badawcze w dziedzinie badań nieniszczących zarówno w zakresie tłumaczeń jak i organizacyjnym.

W tym czasie współpracowałem w nich z takimi firmami jak Airbus, Total czy Rolls-Royce.

Wśród moich klientów znalazły się również takie instytucje jak Bank Światowy, Fundusze PHARE oraz firmy takie jak m.in. Danfoss, Boskalis, Urząd Morski, Grupa Azoty czy Gazoport Świnoujście.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz poprzez email lub komunikatory, które znajdziesz w zakładce KONTAKT lub formularz kontaktowy poniżej. Zapraszam również na swoją stronę na Facebook.

Paweł Łyszczyk

Licencjonowany Tłumacz Techniczny Języka Angielskiego

Tel. +48 605 081 489


Referencje Wolverhampton Borough Council
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s